Sale szkoleniowe

Kilkudniowe szkolenia branżowe – hotel to dobry wybór!

Kilkudniowe szkolenie to o wiele większe pod względem organizacyjnym wyzwanie, niż przygotowanie jednodniowej konferencji. Trzeba, bowiem przemyśleć kilka dodatkowych kwestii takich, jak nocleg i wyżywienie uczestników oraz ich dojazd na miejsce wydarzenia i transport w trakcie jego trwania. Organizując szkolenie kilkudniowe z pewnością warto rozważyć wybór hotelu, który posiada szerokie zaplecze konferencyjne. Zalet takiego rozwiązania jest wiele.

Profesjonalizm obsługi
Duża kultura osobista i pełen profesjonalizm. W przypadku personelu hotelowego nie może być inaczej. Obsługa hotelowa może okazać się nieocenioną pomocą w trakcie szkolenia. Udzieli gościom wskazówek, będzie służyć radą w razie problemów technicznych, zadba o zaspokojenie wszelkich dodatkowych potrzeb, które się pojawią. Tradycyjna obsługa to jednak nie wszystko. Hotel jest w stanie zapewnić gościom również bogate menu, komfortowe noclegi oraz profesjonalne zaplecze konferencyjne.
Warto jednak wybierać obiekty sprawdzone, odznaczające się dużym prestiżem i cenione wśród innych klientów. Szkolenie w takim miejscu będzie również krokiem na drodze do budowania pozytywnego wizerunku własnej marki. Kompleksowość obsługi przyczynia się do tego, że pod względem organizacyjnym szkolenie w hotelu jest o wiele łatwiejsze do zorganizowania. Nie bez znaczenia pozostaje doświadczenie personelu i właścicieli.

Dogodna lokalizacja
Szkolenie w hotelu z reguły oznacza również dogodną lokalizacje, którą z łatwością dopasujemy do charakteru szkolenia i oczekiwań uczestników. Malownicze okolice, z dala od miejskiego zgiełku sprzyjają relaksowi i integracji pracowników. Jeśli mamy w planach imprezy integracyjne ta opcja wydaje się najlepsza. Niektórzy wolą jednak zorganizować szkolenie w centrum miasta. Miejskie atrakcje i życie nocne czeka na uczestników szkolenia po zakończeniu warsztatów i prezentacji. Bez względu na to, którą opcję wybierzemy, zawsze zwracajmy uwagę na dogodny dojazd.

Przykładem obiektu o doskonałej lokalizacji jest Hotel Lenart w Wieliczce koło Krakowa. Chociaż oddalony od centrum Grodu Kraka, przyciąga gości doskonałymi połączeniami. Pół godziny jazdy pociągiem czy samochodem wystarczy, aby z centrum Krakowa dotrzeć na miejsce szkolenia. Ogromnym atutem hotelu jest nowoczesny kompleks szkoleniowo-konferencyjny. Składa się on aż z 11 przestronnych sal, wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt i ergonomicznie urządzonych.

Komfort uczestników
Na wygodę uczestników szkolenia składa się wiele dodatkowych czynników. Dosyć istotna jest odległość od miejsca, w którym goście będą mogli zjeść obiad czy wypić kawę podczas przerwy. Komfortowe miejsca do siedzenia, miejsce na laptopa, dostęp do sieci oraz palarnia również wpływają na ocenę obiektu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *