Kilkudniowe szkolenia branżowe - hotel to dobry wybór!

Kilkudniowe szkolenie to o wiele większe pod względem organizacyjnym wyzwanie, niż przygotowanie jednodniowej konferencji. Trzeba, bowiem przemyśleć kilka dodatkowych kwestii takich, jak nocleg i wyżywienie uczestników oraz ich dojazd na miejsce wydarzenia i transport w trakcie jego trwania. Organizując szkolenie kilkudniowe z pewnością warto rozważyć wybór hotelu, który posiada szerokie zaplecze konferencyjne. Zalet takiego rozwiązania jest wiele.

Profesjonalizm obsługi
Duża kultura osobista i pełen profesjonalizm. W przypadku personelu hotelowego nie może być inaczej. Obsługa hotelowa może okazać się nieocenioną pomocą w trakcie szkolenia. Udzieli gościom wskazówek, będzie służyć radą w razie problemów technicznych, zadba o zaspokojenie wszelkich dodatkowych potrzeb, które się pojawią. Tradycyjna obsługa to jednak nie wszystko. Hotel jest w stanie zapewnić gościom również bogate menu, komfortowe noclegi oraz profesjonalne zaplecze konferencyjne.
Warto jednak wybierać obiekty sprawdzone, odznaczające się dużym prestiżem i cenione wśród innych klientów. Szkolenie w takim miejscu będzie również krokiem na drodze do budowania pozytywnego wizerunku własnej marki. Kompleksowość obsługi przyczynia się do tego, że pod względem organizacyjnym szkolenie w hotelu jest o wiele łatwiejsze do zorganizowania. Nie bez znaczenia pozostaje doświadczenie personelu i właścicieli.

Dogodna lokalizacja
Szkolenie w hotelu z reguły oznacza również dogodną lokalizacje, którą z łatwością dopasujemy do charakteru szkolenia i oczekiwań uczestników. Malownicze okolice, z dala od miejskiego zgiełku sprzyjają relaksowi i integracji pracowników. Jeśli mamy w planach imprezy integracyjne ta opcja wydaje się najlepsza. Niektórzy wolą jednak zorganizować szkolenie w centrum miasta. Miejskie atrakcje i życie nocne czeka na uczestników szkolenia po zakończeniu warsztatów i prezentacji. Bez względu na to, którą opcję wybierzemy, zawsze zwracajmy uwagę na dogodny dojazd.

Przykładem obiektu o doskonałej lokalizacji jest Hotel Lenart w Wieliczce koło Krakowa. Chociaż oddalony od centrum Grodu Kraka, przyciąga gości doskonałymi połączeniami. Pół godziny jazdy pociągiem czy samochodem wystarczy, aby z centrum Krakowa dotrzeć na miejsce szkolenia. Ogromnym atutem hotelu jest nowoczesny kompleks szkoleniowo-konferencyjny. Składa się on aż z 11 przestronnych sal, wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt i ergonomicznie urządzonych.

Komfort uczestników
Na wygodę uczestników szkolenia składa się wiele dodatkowych czynników. Dosyć istotna jest odległość od miejsca, w którym goście będą mogli zjeść obiad czy wypić kawę podczas przerwy. Komfortowe miejsca do siedzenia, miejsce na laptopa, dostęp do sieci oraz palarnia również wpływają na ocenę obiektu.