Sale szkoleniowe

Sale szkoleniowe w Krakowie i okolicach

Kraków, dzięki swojej szerokiej bazie obiektów hotelowych, restauracyjnych oraz kulturalnych i rozrywkowych jest idealnym miejscem na organizację konferencji. Nie bez znaczenia pozostaje łatwy dostęp do publicznego i prywatnego transportu. W obrębie samego miasta i w jego okolicach znajdziemy obiekty z idealnymi warunkami do planowania i wszechstronnego przygotowywania wszelkich wydarzeń biznesowych, konferencji czy szkoleń.

Szeroka gama ofert
Kraków ma bardzo bogatą ofertę dotyczącą organizacji konferencji i szkoleń. Nowoczesne międzynarodowe sieci hotelowe oferują nam specjalistyczne centra konferencyjne. Mniejsze hotele zlokalizowane w zabytkowych budynkach zapewniają bardziej kameralne warunki na mniejsze spotkania biznesowe i szkolenia w niewielkich grupach. W sumie w Krakowie jest około 200 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 25 000 m2. Oprócz wyspecjalizowanych ośrodków oraz hoteli wyposażonych w sale konferencyjne i szkoleniowe, w Krakowie można znaleźć wiele rozwiązań umożliwiających zorganizowanie konferencji w miejscach o specjalnych, niestandardowych i unikalnych cechach. Oto kilka przykładów ciekawych propozycji dla organizatorów szkoleń:

Kompleks Konferencyjny w Międzynarodowym Centrum Kultury
Kompleks konferencyjny w Międzynarodowym Centrum Kultury, zlokalizowany jest przy Rynku Głównym, w samym sercu najbardziej reprezentatywnej części miasta, w pobliżu licznych restauracji i hoteli, z łatwym dostępem do Dworca Głównego, przystanków autobusowych i tramwajowych oraz lotniska. Ten obiekt konferencyjny oferuje najwyższy komfort i najlepsze udogodnienia techniczne. Wyposażenie pomieszczeń oraz standardy obsługi gości, są również najwyższej jakości.
Remont budynku głównego i jego aneksu, w tym modernizacja sali konferencyjnej, został zakończony w styczniu 2009 roku. Obecnie kompleks konferencyjny ma wiele różnych pomieszczeń, a wśród nich: salę plenarną na 200 osób, sale wykładowe oraz sale konferencyjne.

Filharmonia Krakowska
Filharmonia Krakowska wynajmuje swoje pomieszczenia na imprezy kulturalne i konferencje. Sala koncertowa Philharmonic ma 693 miejsca (grand floor, balkony i VIP boxy). Złota Sala znajduje się na pierwszym piętrze budynku i doskonale nadaje się do potrzeb organizatorów bankietów, sympozjów lub konferencji czy szkoleń. Pomieszczenie liczy 134 m2 może pomieścić około 100 osób. Wysokie, stylowe okna i balkon wychodzą na najpiękniejszą część Plant, a ciekawy „złoty” wystrój tworzy niepowtarzalną atmosferę.

Hotel Lenart koło Wieliczki
Futurystyczna fasada tego niezwykłego obiektu wyróżnia go pod względem architektonicznym. Oprócz tego, że jest to jeden z najlepszych hoteli w Wieliczce, może pochwalić się rozbudowanym centrum szkoleniowo-konferencyjnym. Tutejsze przestronne sale konferencyjne są doskonale wyposażone. Łatwo wybierzemy spośród nich pomieszczenie idealnie dopasowane do potrzeb naszego szkolenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *